Ostukorv

Haix Black Eagle Athletic 2.0 N GTX mid

159,90 €
SKU
Haix beat2ngtxmid
  • Info
  • Arvustused

Ülemine materjal

Nubuki nahk / tekstiili kombinatsioon.

Sisemine vooder

GORE-TEX® Extended; 3-kihiline GORE-TEX® laminaat, veekindel ja väga hingav. Kriimustuskindel vooder koos optimaalse kliimaseadmega, eriti paindliku ja vahelduva sise- ja välistingimustes kasutamiseks.

Sisetald

Mugav, pehmendav, niiskust tõrjuv, antibakteriaalne. Eraldi kreeni kuju hästi pehmendamiseks ja jalgade sisestamiseks. "AIRFLOW" kanalid.

Jooksu tald

Valmistatud kummist; nafta-, bensiini- ja kuumakindlad, samuti standardile EN ISO 20347: 2012 vastav soojusisolatsioon, mitte märgistamine ja isepuhastu

Libisemisvastane

Suurepärane haardumine mitmesugustele maastikele, isegi külm, kuna on spetsiifiline välistalla konstruktsioon ja spetsiaalse kummi kasutamine.

Vastupidav tald

Kummi segu pikkadeks vastupidavuseks.

Kesktald

Elastne kahekihiline PU kesktald, kerge, pehmendav efekt. Stabiliseerimisala optimaalse surve jaotamiseks ebaühtlase maastikul.

HAIX® kliimaseade

HAIX® kliimaseade kasutab pumba liikumist, mis võimaldab igas etapis õhuringlust - sooja õhk vabaneb Micro-Dry voodri abil jalatsi ülaosas.

Dynaframe

HX disainielement, mis on valmistatud tõmbekindlast ja pisarakindlast PU materjalist. Täiuslikult katab keskjooksu ala ja suunab lakielementide veojõude. Kere klipp stabiliseerib tagumist jalga.

Stabilisaator

Asümmeetriline PU kreeni stabiliseerimiseks.

Nutikas lakkimine

Jalamaja jalgsi, kiire lukustuse ja pitsetasku sujuv ja mitte survestatud reguleerimine.

Teised

Madal kaal, tõmbamisrihm, lühikese sulgemisega rihm, lühikeste pükstepaigaldusega sulgurõngasüsteem, lisakomplekti kaitse, metallivaba, antistaatiline, sobib kiireks kallutamiseks, tald on väga niisketes ja külmades tingimustes raskendatud, vastupidav hea pehmendusmõju

Write Your Own Review
Sa arvustad: Haix Black Eagle Athletic 2.0 N GTX mid
Sinu hinnang
Palun oota...