Ostukorv

Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX low/black

149,90 €
SKU
Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX low/black

+ HAIX® kliimasüsteem temperatuuri tasakaalustamiseks
+ Veekindel / hingav GORETEX® Extendediga
+ Kivikaitse takistab tükkide sattumist sisse
+ Toestav, niiskust imendav, bakterivastane sisetald koos “AIRFLOW” kanalitega
+ Asümmeetriline TPU kanna stabiliseerimiseks
+ Pehmendamine kreeni piirkonnas löökide imendumiseks
+ Vastupidav libisemisvastane tald, mis on vastupidav naftale ja bensiinile
+ Ei jäta maha mustasi jooni
+ Metallivaba
+ Antistaatiline
+ Hoiab kuju

  • Info
  • Arvustused

Vedrustusega

Jalg võib olla sõjaväe- või politseitööga seotud olukordades aldis viga saama, mis muudab need mustad teenistus jalanõud väga heaks valikuks. See kaitseb jalga, jaotades kehakaalu ühtlaselt maapinnale. Pehmendus kannas muudab need taktikalised jalatsid lööke absorbeerivaks ja võimaldavad teil energiat tõhusalt taaskasutada tänu oma spring-back materjalile.

Vastupidavad, õli- ja gaasikindlad välistallad

Spetsiaalsest kummist ja ainulaadsest mustrist valmistatud polsterdatud tallad võimaldavad teil vabalt ilma libisemise pärast muretsemata liikuda. Jalatsitel on võimekus mitmekülgselt takistada libisemist ja see võib olla eriti kasulik, kui te matkate ebaühtlasel maastikul või kõnnite libedatel pindadel. Need veekindlad saapad on ka õli- ja gaasikindlad ning ei riku põrandat. Selleks, et kaitsta su jalga kivide ja ebaühtlase maastiku eest, on ehitatud 'kivikilp'. Miski pole hullem kui tunned iga kivi või kruusatükikest läbi jalatsite põhja.

Täiuslik saapa sisekliima

Gore-TEX® sisemine vooder annab sellele jalanõule veekindluse, nii ei pea sa muretsema, kas sajab lund vihma või lörtsi. HAIX® kliimasüsteemiga on teie jalad alati mõnusalt ventileeritud. Õhu tsirkulatsiooniprotsess tasakaalustab temperatuuri SWAT tüüpi saapaste sees, et hoida jalg kuuma temperatuuri ajal jahutatuna ja jahedatel temperatuuridel soojana. Meie Sun Reflect nahakiht vähendab pealiskihi soojendavat mõju edasi sisesaapasse, hoides jalad jahedamas päikesepaistelistel päevadel.

Sobib ideaalselt ka laiemale jalale

Write Your Own Review
Sa arvustad: Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX low/black
Sinu hinnang
Palun oota...