Ostukorv

Käerauatasku / ASP Exo Case (Hingedega/Ketiga)

42,00 €
Laokood
Käerauatasku / ASP Exo Case (Hingedega/Ketiga)
+ Mõlemal pool vööl kantav
+ 2 tasemega vabastussüsteem
+ Kerge kuid vastupidav
+ Väga kiire raudade kasutuselevõtt
+ Snap-loc
+ Kaasas võti
+ Kaasas põhjad (Ketiga või hingedega käeraudade jaoks)
+ Pikkus 108 mm
+ Laius 82,5 mm
  • Info
  • Arvustused

Exo ümbris on madal, kerge, kiire juurdepääsuga käerauatasku, mis on spetsiaalselt loodud ASP revolutsiooniliste Ultra käeraudade jaoks. See on saanud oma nime kergekaalulise, eksoskeletilaadse disaini järgi, mis praktiliselt ei lisa massi ning millel pole takistusi, klappe ega rihmasid. Käeraudade paigaldamiseks vabastage lihtsalt libisemislukk ja eemaldage nad. Käeraudade taas taskusse kinnitamiseks läheb käeraudade keti- või hingede osa alumisse kummiga pesasse ning üleval tuleb lukustus uuesti taastada

Korpuses on kaks erinevat põhjadapatja - üks ASP Chain (ketiga) Ultra ja teine Hinge (Hingedega) Ultra käeraudadele. Vajutage soovitud pehmendus lihtsalt käerautasku korpuse põhja ja oledki valmis tegutsema.

Exo ümbrisel on meie eksklusiivne Snap-Loc vööaas, mis kinnitub soovitud kohta vööl, ilma et peaksite oma varustust lahti võtma. Sellel on indekseeritud slaidiriba ja -varras, mis on kohandatud kõigi tavaliste töövöö laiustega või MOLLE-lahendustega. Varu käeraua võti (kaasas) seisab tagaküljel omaette sahtlis.

Write Your Own Review
Sa arvustad: Käerauatasku / ASP Exo Case (Hingedega/Ketiga)
Sinu hinnang
Vaata lisaks
Palun oota...