Ostukorv

NATURE Two GTX

  • Info
  • Arvustused

Pealmine Material

Velour nahk, vetthülgav, hingav (4.0 mg/cm²/h), 2.8 – 3.0 mm paks

Sisemine Vooder

GORE-TEX® jõudlus; 4-kihiline GORE-TEX® laminaat, veekindel ja hingav. Väga hõõrdumiskindel vooder koos fliisist keskmise kihiga. Optimeeritud mugavus kõikideks aastaaegadeks ja tihedaks kasutuseks. Kõrge keemiline kaitse.

Sisetald

Mugav, lööki neelav (impact-absorbing), niiskust kontrolliv (moisturewicking), antibakteriaalne. Eraldi kanna "cup" tagab optimaalse pehmenduse ja jalgade juhendamise.

Tald

Kummist/EVA/TPU jalutus tald tõestatud tänava/maastiku kasutuseks, kulumis kindel ja libisemisvastane vedu. Suur maastikuvõimsus tänu väga stabiilse ja pöördedkindla konstruktsioonile. Nafta- ja bensiiniresistentsus ning mitte määrduvad omadused (mustad triibud). Suurepärane külma / sooja insulatsioon.

HAIX® Vario Wide Fit (Lai Sobivus) Süsteem

Kinga laiust saab individuaalselt reguleerida 3 erineva sisetallaga. Jalanõu on varustatud punase sisetallaga (keskmine). Kollane sisetald (lai) ja sinine sisetald (kitsas) saab tellida eraldiseparately.

HAIX® Climate (Kliima) Süsteem

HAIX® Climate süsteem kasutab pumpavat liikumist, mis võimaldab igas sammus õhuringlust – soe õhk vabaneb läbi Micro-Dry voodri/vent aukude saapa peal.

Lisa

Väga hea kuumuse ja külma isolatsioon, kummist külgsein parema vastupidavuse tagamiseks, kaitse kivide jms eest, kummipaelade kinnituskonks, paelade
individualiseerimine (oranž)

Write Your Own Review
Sa arvustad: NATURE Two GTX
Sinu hinnang
Palun oota...