Ostukorv

Haix Scout Black

229,90 €
SKU
Haix scoutb
  • Info
  • Arvustused

 Artikli kirjeldus - "HAIX Scout"

Nagu nimigi ütleb, on HAIX Scout - trekking boot, mis on mõeldud kõigile, kes tegelevad suurepärase väljasõidu uurimisega - jahimehed, sõdurid ja loomulikult skaudid. See sobib professionaalseks või vaba aja veetmiseks igas maastikus.

Kummist Vibrami vundament tagab libisemiskindluse kivise maa, jäikade teede või mudase metsa põranda suhtes. See on eriti vastupidav ja kõva kandev satiin, mis ulatub üle pahkluu kuni 17 sentimeetri kõrguseni. See kaitseb liigesed ning väldib metsade või mägede keerdumiste ja tüvede ohtu.

Nagu jalgsi puuvillaga

Matkamatkad ja mägirattad kestavad tavaliselt mitu tundi. HAIX teab, kui tähtis on boot, kus saab mugavalt jalutada. Scout pakub integreeritud PU-vahtplaati oma sammude pehmendamiseks. Selle turvapaneel hõlbustab ka optimaalset käänupõlengut.

See on ka käivituskapp, mida on väga lihtne paigaldada. Nööbid kinnitatakse klambriga, mitte aga sõlme ja vööri abil, seejärel hoitakse neid praktilises külgpesas. See tähendab, et nad ei suuda püüda ühegi haru või mis tahes muid objekte, mis võivad valetada.

Ideaalne saapas jahihooajal

Jahindushuvilised püüavad oma hobiid sügisel ja talvel hooajal. Saapad, mida nad kannavad, peavad tegelema märkimisväärse koguse vihma ja mudaga. HAIX Scout pakub silmapaistvat isolatsiooni külma ja märjaks. Kolmekihiline GORE-TEX® membraan hoiab ära vee sissetungimise. See hoiab jalad alati kuivades.

Ülemine materjal

HAIX Scout on valmistatud hüdrofoobse nubuki nahaga. See on materjal, mis on veekindel, väga hingav ja väga vastupidav.
Kandevõime vältimiseks lisatakse kummielemente varvaste ja kannaosade jaoks.
Praktiline kahe tsooniga lakkide süsteem võimaldab teil saavutada täiusliku isikliku sobivuse tagamiseks jalgade ja vasikate piirkondade erinevate pingutusastete taset.
Kiire kinnitussüsteem muudab HAIX Scouti eriti lihtsaks.
Samuti on väike tasku, et oma pitsid kindlalt kinni hoida.

Sisemine vooder ja sisedetailid

GORE-TEX® membraani poorid on piisavalt väikesed, et vältida veetõkke sissetungimist. Hõõg on siiski välja saadetud.
HAIX Scouti sisemine vooder on kulumiskindel ja tagab nii kuumade kui ka külmade tingimuste kandmise. See muudab Scouti eriti hea võimaluse neile, kes töötavad nii siseruumides kui ka väljas.
Higi imendamiseks on olemas spetsiaalne sisustus, mida saab vajaduse korral eemaldada ja pesta.
Fliisist sisetalla imab ka niiskust.

Tald

Scout'is kasutatav Vibrami ainus on spetsiaalselt välja töötatud mägise maastiku jaoks ja seetõttu on see suur libisemiskindlus.
Turvise kuju ja kõrgus tagavad kindlale kaldale kivisele ja kivisele maapinnale.
Talla on vastupidav kuumusele ja külmale.
See takistab õli- või bensiini sissetungimist teie saapadesse ja elektrostaatiliste koormuste tühjenemist, et vältida sädemete tekitamist ja tulekahju puudumist tuleohtlike materjalidega.
HAIX Scout on võrdselt sobiv ka vaba aja veetmiseks ja töö kasutamiseks ning pakub mugavust ja ohutust maastike uurimisel. See on kindel trekking boot, mis hoiab jalad kuivana isegi pärast tundi mööda vihma ja muda. Proovige kohe nüüd!

Write Your Own Review
Sa arvustad: Haix Scout Black
Sinu hinnang
Palun oota...