Ostukorv


1. Nüüd saab vabalt rääkida, et Haix tooted tehtud Eurooras ja öko-sõbralikudes tehastes. Kõik Haix tehased varustatud päikesepaneelidega ja vihmavee kogumisseadmetega, mille kasutatakse nii tootmises kui ka ettevõte elutegevuse jaoks.

2. Kui enne mitmekihiline Haixi tald oli Vietnamis toodetud, siis uuendatud versioon on tehtud innovatiivse tehnoloogia abiga Euroopas; välistald on muutnud tugevamaks ja ortopeediliselt-kvalitatiivsem. Tähsam uue välistalla omadus: kõik kolm kihti on tehtud Desma masinaga erineva tihedusega polüuretaanist; tald ei muutu vormi aja jooksul, tootmise tehnoloogia välistab talla höörumist, see ei libise ja ei jäta jäljeid heleda põranda peal.

3. Haix on on välja töötanud sisetalla erinevad versioonid, mis võimaldavad jalatsi laiust reguleerida: nüüd saab tellida Narrow, Medium ja Wide varianti.

4. Haixi talvesaabase versioon saavutab soojusisolatsiooni uuendatud membraani tõttu (selle soojusti kiht on paksem kui tavaline) ja talvise sisetalla abiga; sisetalla saab tellida eraldi ja kasutada oma lemmiku Haixide sees.
Palun oota...