Ostukorv

Haix Black Eagle Athletic 2.1 GTX low

139,90 €
SKU
Haix bea2.1gtxlow
  • Info
  • Arvustused

Ülemine materjal

Mikrofiber / tekstiili kombinatsioon

Sisemine vooder

GORE-TEX® Extended; 3-kihiline GORE-TEX® laminaat, veekindel ja väga hingav. Kulumiskindel vooder koos optimaalse kliimaseadmega, eriti paindliku vahelduva sisemise ja välimise kasutusega.

Sisetallad

Mugav, pehmendav, niiskust tõrjuv, antibakteriaalne, pestav temperatuuril 30 ° C. Eraldiseisuline kreeni kuju hästi pehmendamiseks ja jalgade sisestamiseks. AIRFLOW kanalid.

Jooksutallad

Valmistatud kummist; Nafta-, bensiini- ja kuumakindlad, samuti standardi EN ISO 20347: 2012 nõuetele vastav külm isolatsioon, märgistuseta ja isepuhastu

Vastupidav 

Kummiühend pikkale vastupidavusele.

Libisemisvastane

Suurepärane käepide on mitmesugused maastikud, isegi külmas, kuna see on spetsiaalse väliskujulise kujunduse ja spetsiaalse kummi kasutamise.

Kesktald

Elastne kahekihiline PU midsole, kerge, pehmendav efekt. Stabiliseerimisala optimaalse surve jaotamiseks ebaühtlase maastikul.

Dynaframe

HX disainielement, mis on valmistatud tõmbekindlast ja pisarakindlast PU materjalist. Täiuslikult katab keskmise põlvkonna ala ja teisaldab lüüsielementide veojõud. Kannikepp stabiliseerib tagumist jalga.

Stabilisaator

Asümmeetriline PU kreeni stabiliseerimiseks.

Nutikas lakkimine

Jalamaja jalgsi, kiire lukustuse ja pitsetasku sujuv ja mitte survestatud reguleerimine.

HAIX® Vario Wide Fit System

Kinga laiust saab individuaalselt reguleerida 3 erineva sisetallaga. Kinga on varustatud punase sisetaldiga (keskmise). Kollane sisetald (lai) ja sinine sisetald (kitsas) saab tellida eraldi.

Muu

Madal kaal, lühikese sulgemis- ja pitsitasku suletud paelaga süsteem, kaitsev lisakoht, metallist vabanev, antistaatiline tall, niisketes ja külmades tingimustes väga vastupidav, vastupidav hea pehmendusmõju

Write Your Own Review
Sa arvustad: Haix Black Eagle Athletic 2.1 GTX low
Sinu hinnang
Palun oota...